satisfied customer of MONETA Money Bank satisfied customer of MONETA Money Bank

Klientská zóna

the woman pays cashless in the store the woman pays cashless in the store

Nabídka terminálu nebo platební brány zdarma

efficient non-cash transaction efficient non-cash transaction

Platební terminály

quick and easy online payments quick and easy online payments

Platební brána

  organizacni-icon-2

  Vedení společnosti

  bg-elements
  Katerina Sterbova CEO of EVO Czech Republic

  Jsme součástí mezinárodní skupiny EVO Payments, světového lídra v oblasti plateb. Zjednodušujeme našim klientům platební styk ve více než 150 měnách na 50 globálních trzích. Naším cílem i tady v České republice je nabízet kvalitní, rychlá, bezpečná a nákladově efektivní řešení při zpracování plateb pro zákazníky všech typů a velikostí. Stavíme na špičkových inovacích a také na spolehlivosti našich řešení, která zákazníkům poskytujeme.

  Právě oblast platebního styku, inovací a digitalizace patří mezi ty, které se nyní nejrychleji posouvají vpřed. Český e-commerce trh patří k nejrychleji rostoucím v Evropě. Firmy se přesouvají do online prostředí, zavádí terminály a digitalizují.

  Mým motorem a motivací je posouvat projekty, na kterých pracuji, dopředu ve prospěch našich zákazníků a využít přitom všech svých dosavadních zkušenosti, které jsem získala za více než dvacet let praxe ve finančním sektoru u nás, ale i v zahraničí.

   

  Kateřina Štěrbová

  Generální ředitelka EVO Czech Republic

  Kateřina vede tým EVO v České republice. Je zodpovědná za služby i za rozvoj stávajícího portfolia společnosti, hledání nových příležitostí a vytváření funkčních partnerství.

  Kateřina má dlouholeté pracovní zkušenosti ve finančním sektoru. Pracovala pro přední značky doma i v zahraničí – mimo jiné pro Boston Consulting Group, ČSOB, Erste Group, ING i NN. Na starosti měla obchod, produktový vývoj, investice, spoření i pojištění a marketing. Kateřina vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze a MBA na Wharton School, University of Pennsylvania v USA.