eTerminal- terminál v mobilu eTerminal- terminál v mobilu

eTerminal- terminál v mobilu

satisfied customer of MONETA Money Bank satisfied customer of MONETA Money Bank

Klientská zóna

the woman pays cashless in the store the woman pays cashless in the store

Nabídka terminálu nebo platební brány zdarma

efficient non-cash transaction efficient non-cash transaction

Platební terminály

quick and easy online payments quick and easy online payments

Platební brána

  partnerzy-icon-2

  Alianční partneři

  Moneta Money Bank v partnerství s EVO Payments nabízí produkty akceptace platebních karet v rámci nově vytvořené značky MMB Platební Služby.

  Chcete-li se dozvědět více o tom, kdo stojí v pozadí aliance MMB Platební Služby, navštivte prosím webové stránky partnerů:
  logo of MONETA money bank

   

  MONETA Money Bank, a.s. (“Společnost” a společně se svými ovládanými společnostmi dále jen “Skupina”) patří v České republice mezi vedoucí a rostoucí poskytovatele bankovních a finančních služeb spotřebitelům a klientům v segmentu malých a středních podniků.

  Společnost má zavedenou pozici na českém trhu retailových finančních produktů a rostoucí postavení v segmentu úvěrů pro malé a střední podniky. Společnost má univerzální bankovní licenci a poskytuje širokou škálu finančních služeb a produktů se zaměřením na retailové klienty a malé a střední podniky.

  handshake-1
  logo EVO Payment

  Společnost EVO Payments byla založena v roce 1989 v New Yorku a je jedním z největších nezávislých poskytovatelů platebních služeb ve Spojených státech. Na americkém, kanadském a evropském trhu působí jako poskytovatel služeb v rámci platebních transakcí u obchodníků i v rámci e-commerce. Díky bohaté nabídce bezpečných a inovativních řešení EVO pomáhá svým zákazníkům v rozvoji jejich podnikání.

  Od ledna 2014 je společnost EVO Payments spolumajitelem společnosti eService. Akvizice strategického investor v oboru poskytuje společnosti EVO silnou pdporu při dalšímrozvoji na evropském trhu. Pro více informací o společnosti EVO Payments International navštivte stránky https://evopayments.com/